o nás projekty tím médiá podporujeme súťaž umelcov kontakt
11. február 2024

Chceme z našej milovanej Trnavy robiť krajšie a lepšie miesto pre život.

Prinášame vám možnosť celoročného korčuľovania v našej Púpava ice aréna. Či je zima a či leto, u nás je vždy ideálny čas na korčuľovanie a zábavu na ľade! Užite si nezabudnuteľný čas s rodinou a priateľmi. Tešíme sa na vás!

15. január 2024

Sme hrdí, že môžeme podporovať mladé hokejové talenty v našej Púpava ice aréna.

Chalani z tímu Hornets poctivo trénujú nielen na ľade, ale aj mimo neho. Každý deň sa sústreďujú na zdokonaľovanie svojich zručností, fyzickej kondície a taktických schopností, aby sa stali najlepšími hráčmi, akými môžu byť.

12. december 2023

Spoznajte náš ľadový hokejový tím Hornets v našej Púpava ice aréna.

Ich precízne ovládanie puku dominuje na klzisku, necháva súperov v úžase. Pripojte sa k roju a buďte svedkom elektrizujúcej akcie sršňov, ktorí bzučia za víťazstvom!

14. júl 2022

Na stavbe www.rezidenciakapitulska.sk sme mali vzácnu návštevu

Naši chalani privítali deti zo Súkromná základná škola BESST. Školáci mohli na vlastné oči vidieť proces výstavby nových bytov.
Okrem malého darčeka si odniesli aj nezabudnuteľné zážitky a vedomosti. Ďakujeme za návštevu. 🥰

14. júl 2022

Aj naďalej sa snažíme pomáhať tým najzraniteľnejším

Náš obchodný riaditeľ Miloš Hačko odovzdal dar pre Kliniku infektológie a geografickej medicíny primárke MUDr. Alene Koščálovej, MSc​. Univerzitná nemocnica Bratislava využije našu pomoc na nákup sondy a oxymetrov.

26. November 2020

Náš konateľ Miloš Hačko odovzdal dar pre Fakultnú nemocnicu v Trnave

Monitory vitálnych funkcií odovzdal náš konateľ Miloš Hačko riaditeľovi FN Trnava MUDr. Danielovi Žitňanovi, MPH a zástupcovi riaditeľa MUDr. Viliamovi Vadrnovi, MBA. Monitory budú slúžiť pre pacientov na COVID lôžkach a skvalitnia zdravotnú starostlivosť pacientom v najťažších stavoch.

26. November 2020

Opäť sme mohli pomáhať aj vďaka vám a vašim púpavám v okne

Náš konateľ Miloš Hačko odovzdal šek v hodnote 5000 €, ktorý bude slúžiť na nákup ochranných pomôcok pre zdravotníkov v Národný onkologický ústav.

Táto webová stránka používa súbory cookie. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s naším používaním týchto cookies.